RSS feed

La trace à Hélène

Akta, Lena Champigniasson är på väg mot toppen!

Training Kongsberg D20 (2019-08-05)
Lunedì 5 Agosto 2019
Categoria: Entraînement
Aspesetra, Norway
Training Kongsberg D21  (2019-08-05)
Lunedì 5 Agosto 2019
Categoria: Entraînement
Lauvlitjern, Norway
O'ringen 2019 // E5 (2019-07-27)
Sabato 27 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Norrkopingsetappen, O'ringen, Sweden
O'ringen 2019 // E4 (2019-07-26)
Venerdì 26 Luglio 2019
Categoria: Compétition
SSAB-Etappen, O'ringen, Sweden
O'ringen 2019 // E3 (2019-07-25)
Giovedì 25 Luglio 2019
Categoria: Compétition
kyrketppen, O'ringen, Sweden
O'ringen 2019 // E2 (2019-07-23)
Martedì 23 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Finspangsetappen, O'ringen, Sweden
O'ringen 2019 // E1 (2019-07-22)
Lunedì 22 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Finspangsetappen, O'ringen, Sweden
O'France 2019//E5 (2019-07-12)
Venerdì 12 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Risoul, ACA, FR
O'France 2019//E4 (2019-07-11)
Giovedì 11 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Risoul, ACA, FR
O'France 2019//E3 (2019-07-10)
Mercoledì 10 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Les Claux - Vars, ACA, FR
O'France 2019//E2 (2019-07-08)
Lunedì 8 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Peyrol - Vars, ACA, FR
O'France 2019//E1 (2019-07-07)
Domenica 7 Luglio 2019
Categoria: Compétition
Mont-Dauphin, ACA, FR
SP EYOC 2019 (2019-06-30)
Domenica 30 Giungo 2019
Categoria: Compétition
City center, EYOC
EYOC 2019 Relais (3ème)  (2019-06-29)
Sabato 29 Giungo 2019
Categoria: Compétition
Starina, EYOC, Biélorussie
EYOC 2019 LD (2019-06-28)
Venerdì 28 Giungo 2019
Categoria: Compétition
Sapotskin, EYOC, Biélorussie
10 mila 2019 // Mass start Damer (2019-04-27)
Sabato 27 Aprile 2019
Categoria: Compétition
Glimåkra (Östra Göinge), FK Göingarna, Sweden
3 jours Paques en Alsace LD (3) (2019-04-22)
Lunedì 22 Aprile 2019
Categoria: Compétition
Le Bois du Fays, COM, FR
3 jours Paques en Alsace LD (2) (2019-04-21)
Domenica 21 Aprile 2019
Categoria: Compétition
Le Bois du Fays , COM, FR
3 jours Paques en Alsace MD (1) (2019-04-20)
Sabato 20 Aprile 2019
Categoria: Compétition
le Salbert, COM
POM 2019 // E4 (2019-03-05)
Martedì 5 Marzo 2019
Categoria: Compétition
Quiaios, POM 2019, LD
POM 2019 // E3 (2019-03-04)
Lunedì 4 Marzo 2019
Categoria: Compétition
Quiaios, POM 2019, MD
POM 2019 // E2 (2019-03-03)
Domenica 3 Marzo 2019
Categoria: Compétition
Quiaios, POM 2019, MD
POM 2019 // E1 (2019-03-02)
Sabato 2 Marzo 2019
Categoria: Compétition
Dunas da Tocha, POM 2019, Portugal
MD
WEHN (4) - Relais Suisse (2019-02-27)
Mercoledì 27 Febbraio 2019
Categoria: Entraînement
Manosque, FFCO, FR
WEHN (4) - Relais sénario  (2019-02-26)
Martedì 26 Febbraio 2019
Categoria: Entraînement
Pavoux, FFCO, FR
WEHN (4) - Descentes aux Mourres (2019-01-26)
Sabato 26 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Les Mourres, FFCO, FR
WEHN (4)- Nuit Relief (2019-01-25)
Venerdì 25 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Vilhosc , FFCO, FR
WEHN (3) - Chat'O (2019-01-06)
Domenica 6 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Chateaurenard, FFCO, FR
WEHN (3) - Chat'O (2019-01-06)
Domenica 6 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Chateaurenard, FFCO, FR
WEHN (3) - Sprint KO Finale  (2019-01-05)
Sabato 5 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Brignoles, FFCO, FR
WEHN (3) - Sprint KO Qualif (2019-01-05)
Sabato 5 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Pertuis, FFCO, FR
WEHN (3) - nuit (2019-01-04)
Venerdì 4 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Tholonet, FFCO, FR
WEHN (3) - Sprint  (2019-01-04)
Venerdì 4 Gennaio 2019
Categoria: Entraînement
Fuveau, FFCO, FR